"Enter"a basıp içeriğe geçin

Projelerim

Üzerinde çalıştığım projelerin birkaç tanesine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Burada yayınlanan projelerin tamamı açık kaynaktır ve sizlerde kaynak kodları inceleyip destek verebilirsiniz.

Dolphin: Snippet Organizer

Dolphin, kod parçacıklarını (snippets) public veya private olarak saklayabileceğiniz, koleksiyon ve etiketleri kullanarak organize edebileceğiniz ve farklı koleksiyon & kod parçacıklarını keşfedebileceğiniz bir web uygulamasıdır. Python (Flask) kullanılarak geliştirildi ve MySQL veri tabanı kullanıldı.

Kaynak Kod: https://github.com/emregeldegul/dolphin
Canlı Uygulama: https://dolphin-app.herokuapp.com


Confidant: Web Based Diary Application

Confidant, günlüklerinizi web üzerinde kolayca ve pratik bir şekilde tutmanıza olanak sağlayan basit bir web uygulamasıdır.

Kaynak Kod: https://github.com/emregeldegul/confidant
Canlı Uygulama: https://confidant-diary.herokuapp.com


TFC: Simple Translate App From The Clipboard

TFC, panoyu dinleyerek kopyalanan kelimeleri anlık olarak tercüme eden basit bir CLI uygulamasıdır. Program çalıştırıldıktan sonra panoyu dinleyeme başlar ve kopyalanan her kelimeyi (varsayılan İngilizce) belirtilen dile (varsayılan Türkçe) çevirir ve bildirim olarak ekranda gösterir. Şimdilik sadece Linux ve MacOs üzerinde çalışıyor.

Kaynak Kod: https://github.com/emregeldegul/tfc


Demongo: A Simple Structure For the Flask Framework

Demongo, Flask ile geliştirme yaparken sürekli tekrar eden süreçler için hazır şablon sunan küçük bir yapıdır. ORM, Model Base, Auth, Profil, Template, Application Factory, Mail, Forms ve daha bir çok yapı ve bileşeni içerisinde bulundurur. Geriye kalan ise sadece projeyi indirmek ve kullanmaya başlamaktır.

GitHub: https://github.com/emregeldegul/demongo
Canlı Uygulama: https://demongo.herokuapp.com